Pakiet OPTIMUM – do kontaktu z klientami

Dla tych, którzy mają już doświadczenie ze stronami internetowymi i wiedzą jakie to potężne narzędzie. Ten pakiet umożliwia wielokanałową komunikację z klientami. Jest tu też więcej podstron wypełnionych treścią, a szablon dobieramy z większą pieczołowitością – poświęcamy aż 3h, aby wybrać dla Ciebie trzy propozycje.

Jeszcze jedno – jeżeli myślisz o tym czy da się zmienić zawartość pakietu, odpowiedź brzmi – wszystko się da! Zadzwoń lub napisz do nas i pogadajmy.

60 minut konsultacji

W tym pakiecie zaczynamy od nieco dłuższej rozmowy przede wszystkim po to, aby zaplanować komunikację na stronie. Będziemy chcieli dokładnie dowiedzieć jak chciałbyś ja prowadzić i zaproponujemy rozwiązania, które usprawnią ten proces. Jeżeli mają nastąpić jakieś zmiany w zawartości pakietu, może to się odbyć także podczas tej konsultacji – osoba, która będzie z Tobą rozmawiać jest w pełni decyzyjna w tej kwestii.

Ustalenie mapy strony + Lista wymagań

Zanim zaczniemy wprowadzać treść na stronę, wspólnie dojdziemy do wniosku jakie mają być zakładki, jakie mają zawierać sekcje i jaka ma być w nich treść. Konsultacje prowadzi osoba doświadczona w tworzeniu komunikacji, także jeżeli nie masz pomysłu jak poukładać treść - nie martw się, pomożemy Ci. Uzyskamy wszyscy pełen obraz tego co chcemy zrobić. Dostaniesz od nas dokładną listę materiałów, które musisz dostarczyć, abyśmy mogli wyprodukować Twoją stronę.

Instalacja motywu Wordpress klasy Premium

To jest silnik strony, który w łatwy i szybki sposób pozwala na dokonywanie zmian w treści. Twój biznes będzie się rozwijał, a wraz z nim Twoja strona, dlatego ważne, aby była elastyczna. Motywy klasy Premium, na których pracujemy wyposażone są w dodatkową nakładkę uprzyjemniającą pracę z treścią np. nasze ulubione - Divi 3.0. Ta technologia pozwala na edycję strony „na żywo”, bez przenoszenia się do panelu administracyjnego. Obejrzyj ten film reklamowy, aby zrozumieć o czym mówimy.

 

20 podstron uzupełnionych treścią

Dostarczone przez Ciebie materiały poukładamy na podstronach wg mapy, którą wcześniej stworzyliśmy. Zadbamy o przejrzystość i piękny wygląd, ale także o to aby się dobrze czytało. Dodamy do stron odpowiednie nagłówki oraz słowa kluczowe, aby dobrze wyświetlały się w Google i można je było znaleźć. Jedna strona uzupełniona treścią to maksymalnie 2000 znaków oraz 6 zdjęć. Przyjęliśmy taki standard, ponieważ takie strony łatwo jest ogarnąć wzrokiem i zainteresować się ich zawartością nie zdążywszy się znudzić.

Moduł "Newsletter"

Być może masz już zgromadzoną listę adresów mailowych swoich klientów, lub nawet program do masowej wysyłki maili z którego korzystasz. Nasz moduł "Newsletter" pozwoli na to, aby klienci odwiedzający Twoją stronę samodzielnie zapisywali się do tej - lub nowo utworzonej - listy. Otrzymasz także możliwość wysyłki newslettera poprzez intuicyjny w obsłudze program zawierający m.in. szablony graficzne maili. Sam zapis do maila może być np. w stopce, jako wyskakujące okienko lub na osobnej podstronie. Opcji jest wiele, cel jest jeden - sprawna, piękna, automatyczna komunikacja!

Moduł "Live Chat"

Tak to już jest z klientami, że często nie chce im się zadzwonić czy napisać maila, ale jak widza okno chatu w prawym dolnym rogu strony to napiszą kilka słów o tym dlaczego przyszli i czego szukają. Oczywiście, dotyczy to wybranych branż, ale jeżeli widzisz możliwość odpowiadania na bieżąco na pytania swoich klientów - zdecydowanie polecamy to narzędzie. Live Chat bardzo skraca drogę do pierwszego kontaktu, pozwala także na szybkie przejście na mniej formalną komunikację.

Moduł "Wersje językowe"

Nie musimy chyba tłumaczyć dlaczego to ważne, aby mieć stronę w więcej niż jednym języku jeżeli myślisz o sprzedaży swoich usług na inne rynki. Ba! Nie musisz wychodzić poza Polskę, aby zrobić w ten sposób ukłon w stronę cudzoziemców tutaj mieszkających, którzy mogą chcieć skorzystać z Twoich usług.

Uwaga! Usługa nie zawiera tłumaczenia tekstów na inny język ani dodawania przetłumaczonych podstron. Musisz dostarczyć nam gotowe teksty w drugim języku w tej samej objętości co wersja polska oraz samodzielnie dodać wersje językowe (wg samouczka) lub opłacić ich dodanie.

"Jak dalej pracować ze stroną?" - video tutorial

Nagraliśmy dla Ciebie samouczek, żebyś szybko i skutecznie nauczył się swojej strony używać. Tutorial podzielony jest na moduły, które pozwolą Ci zrozumieć jak dodaje się nowe podstrony czy artykułu na blogu, wprowadza zmiany w menu czy zmienia dane kontaktowe. Możesz go obejrzeć od razu, żeby wiedzieć jakie masz możliwości oraz wrócić w każdym momencie, kiedy zajdzie potrzeba.

Pełna zawartość pakietu OPTIMUM:

KONKRETY

 • Konsultacja z naszym doradcą: 60 minut

PRZYGOTOWANIE

 • Wspólne ustalenie mapy strony
 • Lista wymagań co do materiałów
 • Propozycja motywu graficznego: x3 (3h pracy)
 • Wizualizacja strony

PRODUKCJA

 • Konfiguracja serwera + instalacja i konfiguracja WordPressa
 • Instalacja i konfiguracja szablonu klasy Premium
 • Dodatkowe zabezpieczenia z poziomu kodu
 • Plugin SEO Yoast (Premium) – dla wsparcia SEO
 • Plugin wp-rocket (Premium) – dla optymalizacji serwisu
 • Plugin reSmushit – dla optymalizacji obrazów

 

 • Indywidualny projekt graficzny
 • Uzupełnienie podstron treścią: max 20 x (max 2000 znaków + max 6 fotografii)
 • Dopracowanie graficzne zgodne z linią firmy
 • Moduł „LiveChat” (Tidio)
 • Moduł „Sklep”
 • Moduł „Rezerwacja terminów”
 • Moduł „Newsletter” (Bloom + MailChimp)
 • Moduł „Wersje językowe” (WPML)

OBSŁUGA

 • Video tutorial: „Jak dalej pracować ze stroną?”
 • Serwer oraz domena: 1 rok
 • Uaktualnienia WordPressa, motywu, pluginów

This Area is Widget-Ready

You can place here any widget you want!

You can also display any layout saved in Divi Library.

Let’s try with contact form: